Akú farbu RefectoCil si vybrať pre moju osobnosť?

 
 
 
 

Akú farbu RefectoCil si vybrať pre moju osobnosť?

Farbenie obočia v dnešnej dobe je bežná činnosť, ktorá sa dá vykonávať aj v pohodlí domova bez väčšej námahy. Pred prvým farbením si musíte však položiť otázku, ktorý odtieň je pre Vás najvhodnejší? A ktorý odtieň najlepšie pristane k Vašej pokožke. Pomôžte si obrázkom nižšie a vyberte si, či sa Vám viac hodia studené alebo teplé tóny. Po tomto rozhodnutí môžete pokračovať ďalej s výberom odtieňa.

 

 

Pre začiatočníkov skvelo poslúži pomôcka nižšie vo forme tabuľky, kde v hornom riadku si viete vybrať približnú farbu Vášho prírodného obočia, a aký odtieň viete dosiahnuť pri zafarbení rôznymi odtienmi farieb RefectoCil. Ak ste si už vybrali, tak neostáva Vám nič iné, len pustiť sa do farbenia! S farbami RefectoCil dokonale spolupracuje 3% tekutý peroxid RefectoCil alebo 3% krémový peroxid Refectocil, ktoré majú šikovnú dávkovaciu hlavičku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak túžite po blond obočí a máte chuť experimentovať, vyskúšajte odtieň Blond Brow 0. Táto farba je v podstate zosvetlovač. Môže slúžiť na zosvetlenie obočia na požadovaný odtieň. Viď tabuľku nižšie. Aj tu platí, že horný riadok znázorňuje farbu prírodného obočia, a stĺpce farebný výsledok pri pôsobení farby Bond Brow 0 5, 12 a 20 minút.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pre skúsenejšie dámy zosvetlovacia farba znamená základ k ďalšiemu farbeniu obočia. Napríklad pre dosiahnutie vytúženého svetlehnedého obočia prv odfarbite obočie farbou Blond Brow 0, a následne aplikujte svetlohnedú farbu 3.1. Ak patríte medzi dobrodružnejších ľudí, ktorí držia krok s módou, po odfarbení si môžete namixovať vlastnú farbu do ružova, modra, fialova ;)

Nezabudnite, rôzne odtiene RefectoCil, si môžete bez obáv miešať pre dosiahnutie vytuženého obočia. Ale platí pravidlo, že tmavé obočie na svetlý odtieň nezafarbíte. V takom prípade je stále potrebné použiť zosvetľovaciu farbu pred samotným farebením.

 

 

Môžete sa inšpirovať tipmi na miešanie farieb nižšie.

Prírodný Look, pomiešajte prirodnú hnedú č.3 a svetlú hnedú č.3.1, pomer, dobu pôsobenia a priblížné vysledky viď na obrázku :) 

 

 

 

 

Teplé tóny - k hnedej č.3 alebo svetlohnedej č.3.1. primiešajte červenú 4.1. Pre tmavšie farby neváhajte skúsiť gaštanovú č.4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak ste na chladné tóny, grafitová je pre Vás stvorená. Zmiešajte prírodnú hnedú č.3 s grafitovou č.1.1 a farebný zázrak je hotový!