O nás

 
 
 
 

O nás...

Vitajte v našej internetovej predajni s profesionálnym kozmetickým sortimentom.

Sme tu pre Vás od roku 2001 pod názvom LP-TRADE SLOVAKIA, s.r.o. a ponúkame Vám Beauty príslušenstvo pre profesionálne využitie. Na základe našich skúseností a Vašich požiadaviek, citlivo reagujeme a svedomito vyberáme sortiment, čo nás viedlo aj k výrobe vlastnej kozmetiky pod značkou Biostyle.

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkovi vysokú kvalitu a široký sortiment. Množstvá vybavených zákaziek a spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám stále vracajú sú našou najväčšou zásadou i motiváciou. Snažíme sa čo najviac vychádzať zákazníkovi v ústrety.

Kozmetiku v našom e-shope nájdete v prehľadne usporiadaných kategóriách. Máme bohatý výber na aplikáciu umelých mihalníc, gélových nechtov, vlasovej kozmetiky, pleťovej kozmetiky a mnoho iného. Ponúkame tiež balíky kozmetických, kaderníckych a nechtových školení pod odborným vedením.

Veríme, že sa na našich stránkach rýchlo zorientujete. Usilovali sme sa náš internetový obchod zrealizovať čo najlogickejšie a najprehľadnejšie. Jednotlivé kategórie zodpovedajú Vašim možným požiadavkám: nechty, kozmetika, kaderníctvo, dezinfekcia, nábytok a iné. Snažíme sa prispôsobovať súčasným trendom. Na našej stránke nájdete taktiež veľa zaujímavých a cenných rád pre starostlivosť o nechty, vlasy a pleť.

Našou hlavnou doménou je:

- Výroba kozmetiky, Distribúcia materiálu, zariadenia pre vybavenie prevádzok, prístroje, pomôcky pre kozmetické, nechtové a kadernícke salóny.

- Vzdelávacia a školiaca činnosť.

- Predaj ochranných pracovných pomôcok, dezinfekcie, čistiacich prostriedkov, jednorázoveho textilu pre zdravotnícke zariadenia, priemysel a potravinárstvo.

 

V súčasnej dobe patrí LP-TRADE SLOVAKIA k popredným slovenským firmám tohoto zamerania, obchodná sieť pokrýva celé územie Slovenskej republiky a zároveň postupne expandujeme aj do okolitých štátov, čo nám spätne umožňuje zavádzať novinky od renomovaných svetových výrobcov.

Citlivo diferencujeme aj cenovú politiku medzi veľkoobchody, predajne a salóny rôznymi zľavami ako aj pravidelnou marketingovou podporou predaja.

Veríme, že aj naďalej si dobré meno budeme budovať profesionálnym prístupom našich vyškolených pracovníčok na predajných a školiacich miestach, obchodnými zástupkyňami pracujúcimi priamo v teréne ako aj serióznym obchodným servisom a individuálnym prístupom k Vašim potrebám.

 Máme k dispozícii dve kamenné prevádzky v Žiline a v Košiciach.
 

Ponúkame Vám: - odborne vyškolený personál v oblasti kozmetiky, kaderníctva a nechtového dizajnu, možnosť odbornej konzultácie a odskúšania materiálu, obchodných zástupcov - priamo v teréne cielene prezentujúcich sortiment.

Pravidelne pripravujeme rôzne marketingové a predajné akcie, ktorými Vás podporujeme v každej oblasti (kozmetika, kaderníctvo, nechtový dizajn)

Okrem našich produktov Biostyle Vám ponúkame možnosť spolupráce privat label

LP TRADE SLOVAKIA je schopná vyrobiť kozmetické výrobky na zákazku podľa požiadaviek obchodného partnera.
Zabezpečiť plný servis podľa potrieb a požiadaviek partnera pre ktorého sme schopný vyrábať pod jeho vlastnou značkou. Reagovať na požiadavky trhu a vyrábať tie najkvalitnejšie výrobky.
 

Po dohode sme schopní zabezpečiť kompletný servis od vývoja podľa požiadaviek zákazníka, dizajnu etikiet, zabezpečenie obalového materiálu (od spotrebiteľských balení po kabinetné balenia), plnenie hmoty, kartonáž, balenie a pod.

Všetky produkty v našom sortimente predstavujú vysokú kvalitu pre profesionálne použitie, preto neváhajte, kontaktujte nás, sme Vám pripravení kedykoľvek pomôcť.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie