Farba na obočie a mihalnice RefectoCil blond-zosvetľujúca 15 ml

 
 
 
 

 
Refectocil, Berrywell, Henna, Tvarovací gél na obočie, Farba na riasy a obočie, Farbenie rias a obočia, Peroxid, peroxid tekutý, peroxid krémový, farbenie obočia, pinzeta, úprava obočia,


 

 
 

farby na obočie a mihalnice

RefectoCil farba na obočie a riasy 0. blond - zosvetľujúca 15 ml

Prípravok na odfarbenie tmavého obočia.
Výrobca:RefectoCil
Kód produktu:428
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Ušetríte: 23 % Bežná cena: 5,18 € Vaša cena: 4,00 €

Profesionálne farby RefectoCil tvoria ucelený, perfektný systém na farbenie mihalníc a obočia. RefectoCil Blonde Brow 0 je inovovaná zosvetlovacia pasta na obočie, pomocou ktorej môžete zosvetliť tmavé obočie až o 3 stupne, vďaka čomu dokážete prispôsobiť farbu obočia odtieňu blond či zosvetleným vlasom. Zosvetlovač RefectoCil Blonde Brow môžete používať aj pred aplikáciou iných farebných odtieňov, ako napríklad svetlohendá 3.1., červená 4.4. Zafarbenie je dlhotrácne - vydrží až 6 týždňov. Jedno balenie farby vystačí minimálne na 30 aplikácií. Farby RefectoCil sú určené výlučne pre profesionálne použitie.

Použitie: Obočie očistite od make-upu a dôkladne odmastite. V sklenenej miske pridajte 10 kvapiek peroxidu 3% k cca 2cm farby a dôkladne zmiešajte do homogénnej hmoty. Pomocou štetčeka na farbenie farbu aplikujte na obočie, najskôr s smere rastu chĺpkov, potom v protismere rastu chĺpkov a tretíkrát opäť v smere rastu chĺpkov, aby boli chĺpky nafarbené z každej strany. Nechajte pôsobiť 5-10 minút. Následne farbu zotrite a obočie pretrite vlhkým tampónom pre odstránenie zvyškov farby. Na odstránenie nežiadajúcej farby z pokožky použite Tint Remover, odstraňovač zbytkov farby.


POZOR: Nemiešať s inými farbami!

Obsah: 15 ml – dostačujúci na približne 30 aplikácii.

Pre viac informácií ohľadom farbenia prečítajte náš článok.