RefectoCil farba na obočie a riasy 1.1 grafitová 15 ml

 
 
 
 

 
Refectocil, Berrywell, Henna, Tvarovací gél na obočie, Farba na riasy a obočie, Farbenie rias a obočia, Peroxid, peroxid tekutý, peroxid krémový, farbenie obočia, pinzeta, úprava obočia,


 

 
 

farby na obočie a mihalnice

RefectoCil farba na obočie a riasy 1.1 grafitová 15 ml

Prípravok na dlhotrvácne a vodeodolné farbenie rias a obočia RefectoCil.
Výrobca:RefectoCil
Kód produktu:1361
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Ušetríte: 23 % Bežná cena: 5,18 € Vaša cena: 4,00 €

Profesionálne farby RefectoCil tvoria ucelený, perfektný systém na farbenie mihalníc a obočia. Pre dosiahnutie farby ladiacej s vlasmi je možné jednotlivé odtiene miešať. Zafarbenie je dlhotrvácne - vydrží až 6 týždňov. Jedno balenie farby vystačí minimálne na 30 aplikácií. Farby RefectoCil sú určené výlučne pre profesionálne použitie. Pred použitím farby je možné obočie zosvetliť farbou číslo 0.

Použitie: Obočie očistite od make-upu a dôkladne odmastite. V sklenenej miske pridajte 10 kvapiek peroxidu 3% k cca 2cm farby a dôkladne zmiešajte do homogénnej hmoty. Pomocou štetčeka na farbenie farbu aplikujte na obočie, najskôr s smere rastu chĺpkov, potom v protismere rastu chĺpkov a tretíkrát opäť v smere rastu chĺpkov, aby boli chĺpky nafarbené z každej strany. Nechajte pôsobiť 5-10 minút. Následne farbu zotrite a obočie pretrite vlhkým tampónom pre odstránenie zvyškov farby. Na odstránenie nežiadajúcej farby z pokožky použite Tint Remover, odstraňovač zbytkov farby.

 

Obsah: 15 ml – dostačujúci na približne 30 aplikácii.

Pre viac informácií ohľadom farbenia prečítajte náš článok.