Všetko, čo ste chceli vedieť - UV gél pink jednofázový

 
 
 
 

Všetko, čo ste chceli vedieť - UV gél pink jednofázový

Najžiadanejší jednofázový UV gél. Náš jednofázový Biostyle UV gél pink určite všetci veľmi dobre poznajú. Pre nováčikov aj pre skúsenejších používateľov si však tento pink gél ešte bližšie predstavíme. Všetko potrebné o jeho použití sa dočítate v našom článku.

Jednofázový priesvitne ružový UV gél Biostylestredne hustú konzistenciu a je veľmi trvanlivý. Vďaka jeho hustote je použiteľný na nechtové tipy ale aj predlžovanie nechtov pomocou šablóny. Keďže je jednofázový, zahŕňa všetky funkcie trojfázového systému. Stabilitu gélu nám zaistí prvá fáza v ktorej tento jednofázový gél použijeme na priľnutie. Následne ho použijeme ako stavebnú vrstvu. Zobraziť produkt ➤

UV gél pink sa sám na nechte vyhladí a nie je potrebné ho pilovať pre jeho samonivelizačnú schopnosť. Jeho stabilita zaručí vytvorenie C oblúku v jednej vrstve. Každá vrstva sa zvlášť polymerizuje v UV lampe 3 minúty. Použiteľný je tiež ako vrchná vrstva, vtedy je nutné ho tvrdiť viac minút kvôli dokonalej leskosti.

Veľmi dobrý je pre začínajúce nechtové dizajnérky, pretože ako jediný sa dá použiť pri práce s akrygélom a nie je potrebné používať iný gél na to určený.

Naše zákazníčky ho pre jeho vlastnosti veľmi obľubujú, pretože je všetranný a rokmi odskúšaný. Používa sa tiež na rekvalifikačných akreditovaných kurzoch MŠ SR, preto je nenahraditeľnou pomôckou aj pre začiatočníčky.
 

Výhody gélu:

- číra, priesvitneružová farba na nechte

- stredná hustota - ľahko sa s ním pracuje

- pružný - nesteká na kožičku

- podkladový aj modelovací

- všestranný - prírodné nechty, tipy, šablóny

- použiteľný pri modelácii akrygélom

- pre začiatočníkov aj pokročilých

Zobraziť produkt ➤