Vlasová kozmetika pre mamičku

 
 
 
 

Vlasová kozmetika pre mamičku

Naše mamky si zaslúžia len to najlepšie. Nemali to s nami ľahké a to sa najviac prejavilo na kvalite a vzhľade vlasov. Doprajte Vašej mamičke len to najlepšie. Odporučíme Ti to naj .... 

BALÍČEK VLASOVEJ KOZMETIKY 

Ak aj Vaša maminka má v kúpeľni vlasovú kozmetiku s obsahom chémie, ihneď ho vymeň za prírodnú vlasovú kozmetiku

HYDRATAČNÝ ŠAMPÓN BEZ SILIKÓNOV, SULFÁTOV A PARABÉNOV NA POŠKODENÉ VLASY

Kávový extrakt dodá Vašim vlasom silu a lesk, francúzska levanduľa ošetruje vlasovú pokožku a šalvia zintenzívňuje poddajnosť vlasov. Ručne lisovaný bio arganový olej vlasy chráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi, maximálne ich hydratuje a v kombinácií s grepom zanechá vo vlasoch krásnu sviežu vôňu.

Trápia vás poškodené vlasy? Ak áno, toto vám zaručene pomôže. Šampón nechajte pôsobiť 2 minúty a potom opláchnite vodou.

 

HYDRATAČNÝ KONDICIONÉR BEZ SILIKÓNOV, SULFÁTOV A PARABÉNOV NA POŠKODENÉ VLASY

  • Hydratuje
  • Dodáva lesk, pevnosť
  • Pre normálne až poškodené vlasy
  • Vhodný pre farbené vlasy
  • Krásne voni

 

MASKA NA VLASY AMLA

Najlepší liek na vlasy bez života. Obsahuje 20 x viac vitamínu C ako citrón a dodá zdravie a lesk hneď po prvej aplikácii. Použitie je jednoduché a zvládne to úplne každý. Prípadne sa táto prírodná maska a kondicionér na vlasy môže použiť ako stmavovač farebného odtieňa.

Obsahuje:

  • Drtený plod amalaki (indický egreš)

 

FARBENIE ŠEDÍN

Farbenie šedín nie je žiadna veda. Ak máte menej ako 30% šedín, stačí nafarbiť jedným farbením. V prípade, ak máte viac ako 30% doporučujeme farbiť dvojfázovo: šediny sa zafarbia najprv odtieňom Copper a následne zvoleným odtieňom.