Trvalá na mihalnice

 
 
 
 

Trvalá na mihalnice

Pôvabné mihalnice, ktoré často vidíme v módnych časopisoch sú len sotvakedy skutočné. Keby sme herečku, či modelku stretli osobne, je viac než pravdepodobné, že okúzľujúce riasy by jej tvár nezdobili. Ako však dosiahnuť ich atraktívny vzhľad dlhodobo? Jednou z možností je trvalá na mihalnice.

Osoh z nej majú predovšetkým pracovne vyťažené dámy, ktoré týmto spôsobom môžu svoje riasy zviditeľniť a predovšetkým zhustiť. Výhodou je, že vydržia aj pri  extrémne namáhavých fyzických aktivitách a účinok vydrží približne päť až šesť týždňov. V súčasnosti nie je trvalá na mihalnice ničím výnimočným ani u mužov. Ľahko sa  môže stať, že sa nám zrazu náš kolega zdá zmenený a príťažlivejší, no nevieme prísť na príčinu. Len ťažko by nám napadlo, že za pozitívnou zmenou sa skrýva trvalá na mihalnice.

Plusy a mínusy...

+
Jednoznačne pozitívnou informáciou je, že  na istý čas môžeme zabudnúť na používanie klieštikov na  mihalnice a maskary.
+
Takisto už viac nemusíme siahať po umelých trsoch mihalníc.
+
Mihalnice budú profesionálne natočené stále- ráno, keď práve vstaneme, po práci- počas cvičenia v posilňovni, či po večernej sprche.
-

Set na trvalu mihalníc

Silikónové podložky

Nátačky na trvalu

Trvalá na riasy SADA

Čo sa týka nepriaznivých vlastností trvalej na mihalnice, najväčším rizikom sú alergické reakcie. Ak sa už vyskytla alergia na niektorú z látok, ktoré sa v roztoku nachádzajú, je lepšie používať maskaru.

Cena setov trvalej na mihalnice sa na Slovensku pohybuje od 90 do 130 Eur. Ak sa zákazníčka rozhodne navštíviť kozmetický salón a jednorazovo si  nechá aplikovať trvalú na riasy- trvá to približne 45 minút, vyjde ju to od 9 do 16 Eur. Procedúra trvalej na mihalnice je dnes súčasťou ponuky takmer každého kozmetického salónu, keďže si získala najväčšiu popularitu začiatkom 21. storočia.

Ak ste ešte nevyskúšali tento „kozmetický zákrok“ a túžite po zmene výrazu vašej tváre, môžete si ho dopriať ako darček k Vianociam, či k narodeninám.