Zoznámte sa so šetrnou kozmetikou od NAFIGATE Cosmetics

 
 
 
 

Zoznámte sa so šetrnou kozmetikou od NAFIGATE Cosmetics

NAFIGATE Cosmetics je česká firma, ktorá už viac ako 5 rokov prináša svojím zákazníkom kozmetiku, ktorá najlepšie definuje slovko "šetrná". 

"Šetrná" je podľa firmy taká kozmetika, ktorá pokožke dodáva to, čo potrebuje k zachovaniu svojej prirodzenej krásy i v neskorších rokoch. Stačí ju používať pravidelne a sledovať účinky látok z prírody i rúk skúsených vedcov. Práve vďaka kombinácii týchto dvoch svetov dokážu produkty NAFIGATE Cosmetics plniť sny o prirodzene krásnej pokožke. 

Zásadnu úlohu vo výrobe hrá tiež vedecký výzkum. Inovácie firmy pomáhajú nachádzať spôsoby ako sa starať o pokožku novými spôsobmi. Jednou z takých je nanovlákna, ktoré vďaka svojím schopnostiam dokážu neinvazívnou formou vypínať vrásky. 

Nanovláknové membrány dokážu s pomcou kyseliny hyalurónovej a výživných krémov vyhladiť až 75% vrások. 

25+

V polovici dvadsiatich rokov prichádza doba, kedy by sme mali pokožke začať pomáhať. K čisteniu pleti, starostlivosti o akné, ochrane proti slnku pribúda pomoc hlavne regeneráciou a hydratáciou. 

Hlavným spojovacím prvkom prípravkov NAFIGATE Cosmetics je kyselina hyalurónová, ktorá sa okrem samostatného séra v 2% koncentrácie nachádza i vo väčšine ostatných produktov. 

Čistenie pleti

 

Séra

 

Krémy

 

Masky