Nebavia Vás bežné pleťové masky? Skúste naše novinky a neoľutujete

 
 
 
 

Nebavia Vás bežné pleťové masky? Skúste naše novinky a neoľutujete

Máte suchú, mastnú či inak problematickú pleť na ktorú žiadne prípravky nezaberajú? Tieto prírodné rastlinné masky Vás svojím zložením rozmaznajú ako nikdy predtým.

Kolagénová tvárová maska

Táto liftingová zvlhčujúca a vyhladzujúca pleťová maska je ako stvrená na pomoc zrelej pleti, pretože jej prírodné zloženie prirodzene vyhladzuje vrásky a intenzívne zvlhčuje pleť.

Zloženie:

kolagén - bielkovina mladosti,

kaméliový olej,

certifikované extrakty kvetov višne, duly, listov škorice, paliny, chryzantémy,

extrakty zaururusa čínskeho a zeleru.

komplex peptidov: predstavuje neinvazívnu korekciu zmien súvisiacich so starnutím. Dokáže tak zlepšiť kvalitu pleti tým, že vyhladzuje mimické vrásky.

 

BIO textilná maska Vám dodá krásnu, zdravú pokožku a očarujúci pocit mladosti.

100% prírodná maska s kolagénom.

Masku je možné aplikovať na tvár, krk aj oči.

 

Čierna tvárová maska

Čierna pleťová maska je vhodná na detox, zvlhčenie a stiahnutie pórov pokožky. Maska pokožku pekne vyčistí a podporí prirodzenú vlhkosť pokožky. Textilná maska príjemne osvieži a zrelaxuje. Zanecháva krásnu a zdravú pokožku.
 

Zloženie:

kyselina hyalurónová,

prášok z bambusového uhlia,

certifikované extrakty kvetov višne, duly, listov škorice, paliny, chryzantémy; malina, extrakty mandarinky a pupočníka ázijského.

 

Bambusové uhlie: prírodný obnovujúci detox zanechávajúci mladistvú pleť.
Kyselina hyalurónová: večná mladosť aj pre tú najodolnejšiu pokožku.
Komplex peptidov: neinvazívna korekcia zmien súvisiacich so starnutím, dokáže vyhladiť mimické vrásky a zmeniť tak kvalitu pokožky.

 

Bublinková čierna maska

Hydratačná čistiaca a vyhlaďujúca pleťová maska obsahuje bambusové uhlie a bublinkové vlákno obohatené kyslíkom. Kyslíkové mikrobublinky prenikajú hlboko do pleti a tak čistia póry. Kyslík taktiež vstrebáva prospešné látky a dodáva energiu. Pri kontakte so vzduchom maska príjemne bublinkuje. Maska pleť čistí, hydratuje a vyhladzuje, preto je vhodná pri mastnej pleti a čiernych bodkách. Táto hydratačná maska pekne vyrovnáva tón pleti a zanecháva ju vyhladenú.

Zloženie:  

bambusové uhlie - čistí póry bez vysúšania,

kyselina hyaluronová - udržiava pružnosť pokožky,

silný anti-aging komplex peptidov: Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1 - postará sa o vyhladenie pleti.

 

92% masky tvoria prírodné ingrediencie (extrakt z hamamelu, uhorky, aloe vera, duly, zeleného čaju, višne, škorice, kaki s rýchlym a efektívnym účinkom).

 

Návod na použitie: Masky aplikujte na očistenú pleť. Nechajte  pôsobiť 15-20 min. Potom zvyšky masky vmasírujeme do pokožky alebo umyjeme vodou. Na začiatku používajte  denne po dobu 5 dní a potom 1-2x týždenne.
 

Všetky masky sú bez parabénov, parafínov a syntetických farbív.