Najšetrnejšia úprava prírodných nechtov jednofázovým One-Stepom

 
 
 
 

Najšetrnejšia úprava prírodných nechtov jednofázovým One-Stepom

Chcete mať pekne upravené a zároveň zdravé prírodné nechty, ktoré žiaria farbami? 

Tento článok Vám ukáže jednoduchý a rýchly návod, ktorý určite všetci zvládnu s ľahkosťou.

Už Vás viac nebavia umelé nechty ani časté lakovanie nechtov s krátkodobým výsledkom? Máme pre Vás riešenie. Je ním jednofázový One-Step. 

Zobraziť produkt ➤

Táto novinka Vám vyčaruje úsmev na tvári svojím jednoduchým nanášaním a trvácnosťou až do 14 dní. 

Farebný jednofázový gél lak Biostyle slúži na úpravu prírodných, gélových aj akrylových nechtov. Pred nanášaním sa odporúča nechty zmatniť a odmastiť. Pri úprave nechtov nie je potrebné použiť nadlak a podlak. Vytvrdzuje v UV lampe aj LED lampe 60 sekúnd. 

 

 

Návod na použitie:

Najprv opilujte nechty do požadovaného tvaru a odstráňte kožičku. Potom nechty odmastnite odmasťovačom a naneste prvú tenkú vrstvu gél laku, nechajte vytvrdiť a naneste druhú vrstvu. Po druhom vytvrdení môžete použiť olejček na ošetrenie kožičky.

Odstraňovač – remover gel laku slúži k dokonalému odstráneniu gel laku bez poškodenia prírodných nechtov a bez pilovania. Ide o veľmi jednoduchú aplikáciu na ktorú potrebujete vatu buničitú, odstraňovač gél laku a alobal.

Všetko, čo budete potrebovať je iba:

LED/UV lampa 48W, časovač USB nabíjanie

ONE STEP GELLACK 5ml 

Pilník banán zebra ECO 100x100

Biostyle remover - odstraňovač gél laku 100 ml

Biostyle pomarančové drievko, malé 11cm

Všetky tieto produkty nájdete jednotlivo na našom eshope alebo aj v úplnej novinke, ktorou je Jednokroková sada Gél lak - One Stepktorá obsahuje všetko čo potrebujete za výhodnú cenu.