Milujete magnetické mihalnice? Na svete je úplne prevratná novinka

 
 
 
 

Milujete magnetické mihalnice? Na svete je úplne prevratná novinka

O novinke menom magnetické mihalnice sme už nejaký ten čas mohli počuť. Možno ste si ich už stihli zamilovať. Ak áno, máme pre Vás výbornú správu. Je tu ešte prevratnejšia novinka, ktorá Vás dostane. A ak nie, verte, že teraz im už neodoláte.

 

Magnetické mihalnice Ardell sme Vám priblížili už pred rokom. Od vtedy sme opäť pokročili a sme veľmi radi, že Vám túto horúcu novinku môžeme predstaviť medzi prvými. 

Magnetické riasy si svojim magnetom pritiahli aj nás. My sme z nich nadšení a veríme, že budete aj Vy. Radi by sme Vám v nasledujúcich riadkoch priblížili o čo ide a ako to celé funguje. Ak ste rovnako nedočkaví ako my, čítajte ďalej.

Najprv Vám predstavíme všetky druhy nových magnetických mihalníc Ardella potom sa jednoducho a stručne dozviete, ako ich použiť.

 

 

Magnetické mihalnice Wispies s magnetickým linkovačom

Magnetické mihalnice Wispies predstavujú najobjemnejší druh mihalníc veľkosťou aj dĺžkou. Sú určené pre tých, ktorí chcú svoj pohľad naozaj zvýrazniť a upútať pozornosť čo sa týka hustoty aj dĺžky. Vhodné sú najmä na večerné nosenie.

Zobraziť produkt ➤

Magnetické mihalnice Demi Wispies s magnetickým linkovačom

Majnetické mihalnice Demi Wispies sú kratšou verziou mihalníc Wispies, a teda sú menej nápadné, ale stále krásne zvýraznia Vaše oči.

Zobraziť produkt ➤

Magnetické mihalnice 110 s magnetickým linkovačom

Magnetické mihalnice 110 majú menší objem ako predošlé, ich dĺžka tiež nie je taká nápadná, a preto sú vhodné na denné nosenie, kedy krásne a  jemne zvýraznia pohľad každej ženy.

Zobraziť produkt ➤

Magnetické mihalnice Accent 002 s magnetickým linkovačom

 

Magnetické mihalnice Accents 002 sú pre tie z Vás, ktoré túžia zvýrazniť najmä vonkajšie kútiky očí, pretože mihalnice nie sú po celom obvode oka.

Zobraziť produkt ➤

Nové magnetické mihalnice Ardell sa veľmi jednoducho aplikujú pomocou čierneho gélového linkovača. Linkovač nanesiete na oko ako očnú linku. Následne na túto linku umiestnite magnetické riasy a žiarivý pohľad je na svete. Vylepšená technológia s linkovačom, ktorý obsahuje magnety zaisťuje skutočne jednoduché použitie umelých mihalníc.

Všetky sady nových magnetických mihalníc Ardell obsahujú: 1 pár magnetických mihalníc, magnetický linkovač, štetček na nanášanie.

Magnetický gélový linkovač čierny

Magnetický gélový čierny linkovač predstavuje inovatívnu technológiu aplikácie magnetických rias s benefitom vytvorenia čiernej očnej linky.

Magnetický linkovač nanesiete ako očnú linku podľa vlastného štýlu, tvaru a hrúbky.

Tento linkovač tvorí spojenie s úplnou novinkou magnetických rias Ardell. 

Sada obsahuje 3,2 gr. linkovača a štetec.

Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben.

Použitie linkovača: 50 aplikácii.

Zobraziť produkt ➤

Najväčšie výhody magnetických mihalníc Ardell

- aplikujú sa bez lepidla – dobrá správa pre ľudí s citlivým okom a s alergiou na latex
- sú extra ľahké - necitíte, že ich máte
- sú na viacero použtí
- sú skoro úplne bezúdržbové (nemusíte odstraňovať lepidlo; ak neaplikujete, tak ani maskaru)
- držia veľmi dobre vďaka 4 silným magnetom (3 pri Accents)
- mihalnice sú zakryvené do línie oka
- jednoducho sa odstraňujú

Pozrieť video ➤