Ako používať Egyptskú hlinku Lille

 
 
 
 

Ako používať Egyptskú hlinku Lille

Tipy a triky aplikácie

Egyptská hlinka Lille, je špeciálny púder vyrobený zo 100% prírodných látok. Tento mikroskopický prášok je dostupný v jednom odtieni, ktorý sa prispôsobí farbe každej pokožky. Vzhľadom na jeho minerálne zloženie, špeciálne bahno z Níla, je antialergénne, vhodné na citlivú aj problematickú pleť.

Egyptská hlinka Lille, obsahuje špeciálny oxid, ktorý reaguje s Ph pokožky a prispôsobí odtieň tohto púdru k tónu Vašej pleti. Egyptská hlinka preto je naozaj univerzálnym púdrom pre všetky tipy aj farby pleti. Čo viac, tento praktický mikroprášok je aj vodeodolný. Aplikácia Egyptskej hlinky nie je časovo náročná, nechá pokožku dýchať, nevysušuje ju a potláča vrásky. Vytvára efekt prirodzeného opálenia a prekryje nerovnosti. Líčenie s egyptským púdrom vydrží celý deň, odlíčite pleťovým mliekom. Jedno balenie Egyptskej hlinky pri správnom používaní vystačí minimálne na 2 roky. Nemá minimálnu trvanlivosť, keďže je zložené z minerálnych látok z nílskeho bahna.

Akým chybám sa vyhnúť pri líčení s Egypskou hlinkou Lille?

S týmto všestranným mikropráškom viete vytvoriť rýchlo prekrásný make-up avšak ak hlinku nenanesiete správne, môžete Váš celkový vzhľad aj pokaziť. Ak dodržite pár jednoduchých krokov, Váš make-up Vám budú všetci závidieť!

1. Egyptskú hlinku môžete nanášať na make-up, na krém alebo priamo na pleť. Na líčenie používajte štetec z prírodných vlákien, ktorý najšetrnejšie a najdôkladnejšie nanáša prírodný púder z nílskeho bahna.
2. Vysypte malé množstvo hlinky a namočte do nej štetec. Následne použite korkovú podložku na vrchnáku na zapracovanie mikroprášku do štetca. Jemným krúživým pohybom o korok vmasírujte prášok do štetca, kým ho nebude vidno. Tento krok je veľmi dôležitý pre rovnomerné nanášanie púdra.

                           
3. Osušte tvár. Pre denné, naturálne líčenie začnite aplikovať púder veľkým, jemným krúživým pohybom od korienkov vlasov smerom k stredu tváre, na čelo, líce, čelusť, krk až na dekolt (ak máte oblečenie s väčším výstrihom, na tento krok nesmiete zabudnúť). Nevynechajte ani uši! Skontrolujte, či Vám neostali biele miesta na tvári.
4. Teraz máte celú tvár jemne pokrytú púdrom a zakryté nerovnosti. Môžete pokračovať s kontúrovaním tváre (štetec opäť namočte do púdra a zapracujte hlinku pomocou korku). Na kontúrovanie používajte menšie silnejšie pohyby. Nanášajte Egyptskú hlinku Lille ku korienkom vlasov na kontúry tváre, na lícnu kosť, na oblasti, ktoré sú vhodné k tvaru Vašej tváre.
5. Pre docielenie prírodného, denného make-upu môžete naniesť riasenku a lesk na pery. Tvarujte vlasy a môžete vyraziť do sveta!
6. Pre príležitosné líčenie, na vystúpenia a pod. doporúča sa aplikovať Egyptská hlinka vo viacerých vrstvách (čím viac vrstiev, tým tmavší, výraznejší výsledok). Hlinku môžete naniesť aj na celé telo.