Modelovanie gélových alebo akrylových nechtov - základný kurz

 
 
 
 

Školenia

Modelovanie gélových alebo akrylových nechtov - základný kurz

Základný kurz modelovania akrylových alebo gélových nechtov
Výrobca:Biostyle
Kód produktu:16173
Vaša cena: 142,73 €

Na našom základnom kurze modelovania akrylových alebo gélových nechtov si jeho účastník osvojí potrebné zručnosti. Získa teoretické vedomosti a praktické zručnosti v danej profesionálnej oblasti, bude sa vedieť starať o nechty a ruky zákazníkov tak, aby boli zdravé s dokonalým vzhľadom.

Prirodzené nechty bude vedieť predlžovať technikou gélových alebo akrylových nechtov. Zoznámi sa s podmienkami hygieny a bezpečnosti prevádzky pracoviska.

Anatómia a fyziológia nechtov, ochorenia nechtov - kontraindikácie, bezpečnostné zásady ochrany zdravia ľudí, pracovné nástroje a pomôcky pre manikúru, nechtové modelovanie, nechtové prípravky pre základnú manikúru, modelovanie nechtov, technologické postupy pre umelé nechty (gél alebo akryl), hygiena pracoviska, nástrojov a osobná hygiena.

Dĺžka trvania školenia: 1 deň, preskúšanie po 40 hod./3 týždňovej praxi - kedy sa vystaví certifikát

Školiace strediská: Žilina

V cene školenia je zahrnuté: 
- školiaci použití materiál
- pracovný manuál
- 10% absolventská zľava (platnosť: 7 dní od ukončenia kurzu na tovar mimo akcii)
- občerstvenie (káva, čaj)
- neobmedzené poradenstvo hot line cez tel. alebo osobne (v prípade technologický postupov, prac. materiálov, problémov, konzultácií a pod.) na poskytnuté školenie do 1 mesiaca od ukončenia školenia
- certifikát, osvedčenie o úspešnom absolvovaní kurzu

Je dôležité si zabezpečiť modelku s prírodným nechtami.

Absolventka má nárok na jednorázovú zľavu vo výške 10% na nákup tovaru v predajniach Biostyle, Žilina alebo Košice.  Zľavu si môže uplatniť do 7 dní od ukončenia školenia, na tovar mimo akcii.

Tešíme sa na Vás!

Nakoľko sa jedná o náročné školenie z hľadiska jemnej motoriky, pre dodržanie kvality výuky, kurzy prebiehajú max. pri dvoch uchádzačoch.
Je možnosť prispôsobiť termíny podľa požiadavky uchádzačov cez týždeň, aj počas víkendov. Cca raz za mesiac otvárame školenie na modeláciu nechtov, príp.podľa záujmu a dohody.

Pri objednávaní prosím uveďte do poznámky, či máte záujem o kurz gélové nechty alebo o kurz akrylové nechty.
Po nezáväznom objednaní Vám oznámime v najbližších dňoch návrh termínov školení

Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti