RefectoCil Care Balm - výživný balzám na riasy 9ml

 
 
 
 

 
aplikátor, aplikátor penový, čelenka kozmetická, kliešte na mihalnice, huba kozmetická, vložka do prsteňa, ochranná nálepka pod oči, silikónová podložka, okuliare s lupou, mikrokefky na mihalnice, pumpička na sušenie rias, kefka na riasy, plastová vanička, kozmetická špička, orezávač obočia


 

 
 

materiál k úprave rias a obočia

RefectoCil Care Balm - výživný balzám na riasy 9ml

Balzám na výživu rias a obočia Care Blam od značky RefectoCil.
Výrobca:RefectoCil
Kód produktu:7,01
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Vaša cena: 13,90 €

Balzam na výživu rias a mihalníc Care Blam je stvorený na starostlivosť o zoslabené mihalnice alebo obočie. Tento špeciálne na riasy a obočie vyvinutý balzám od RefectoCil je obohatený o kvalitné rastlinné oleje, aktívne účinné látky a vitamíny. Ricínový olej obsiahnutý v balzame podporuje rast. Pomáha riasam, aby zostali dlhé, silné, lesklé, menej lámavé a Vaše obočie zdravné. Refectocil Care Balm má špeciálny, praktický aplikátor, ktorý umožňuje presnú a hygienickú aplikáciu prípravku, bez styku rúk s balzamom.

Aplikácia: Použite 3-4 krát týždenne, večer po odstránení make-upu. Nanášajte na obočie alebo aj na mihalnice pomocou šikovného aplikátora a nechajte pôsobiť počas noci. Nie je potrebné odstraňovať.

Tip: Po farbení obočia/mihalníc počkajte s aplikáciou 24 hodín. Refectocil Care Balm - vyživujúci balzam obsahuje vysoké množstvo rôznych olejov, ktoré môžu ovplyvniť výsledok farebenia.

Objem: 9 ml