Perfektná francúzska manikúra v 7 krokoch

 
 
 
 

Perfektná francúzska manikúra v 7 krokoch

Ešte stále neviete ako si vytvoriť dokonalú francúzsku manikúru? V našom článku sme si pre Vás pripravili postup ako na francúzsku manikúru s použitím french gélov určených na doladenie manikúry. Tieto gély sa používajú nie len na francúzsku manikúru, ale taktiež pre prírodný vzhľad nechtov, ktoré sú mimoriadne žiadané.

Francúzska manikúra je trendy už dlhé roky. Dodá vašim rukám dokonalý vzhľad a eleganciu.

Ako na to?

1. Najskôr vydezinfikujeme svoje a klientkine ruky. Odstránime nechtovú kutikulu pomocou pomarančového drievka a odstraňovača. Upravíme si tvar nechtov pomocou pilníka a následne ich skrátime do požadovanej dĺžky. Celý povrch nechta zmatníme pilníkom, čím docielime väčšiu priľnavosť laku. Na nechty použijeme šablónu na nechty, čím ich predĺžime.

2. Na prírodne nechty použijeme základný gél v tenkej vrstve a necháme vytvrdiť v UV lampe po dobu dvoch minút.

3. Použitím stavebného gélu vytvoríme na nechtoch tvar oblúku, necháme vytvrdiť v UV lampe po dobu troch minút. Z vytvrdeného nechtu odstránime výpotok pomocou odstraňovača a pomocou pilníka vytvarujeme do požadovaného tvaru. Necht zmatníme bielym blokom, čím odstránime hlboké ryhy.

4. Na necht použijeme gél CAMOUFLAGE, ktorým predĺžime nechtové lôžko, poprípade zakryjeme prípadné nedostatky. Dáme do UV lampy na tri minúty a následne odstránime výpotok a zmatníme bielym blokom.

5. Na vytvorenie francúzskej manikúry použijeme UV gél white french , ktorý aplikujeme vo veľmi tenkej vrstve na okraj nechtov a dáme do UV lampy na tri minúty. Tento postup ešte raz zopakujeme pre dokonalý biely vzhľad.

6. Na celý povrch nechtu použijeme french gély a dáme do UV lampy vytvrdiť. Vzniknutý výpotok neodstraňujeme a môžeme naniesť ďalšiu vrstvu gélu podľa požiadaviek.

7. Na necht aplikujeme UV gél top, čím dosiahneme silne lesknúci vzhľad. Tento gél dáme vytvrdiť do UV lampy na dvakrát po tri minúty. Na záver ošetríme ruky olejčekom.