Sada štetcov na make-up 7 ks v ružovom púzdre

 
 
 
 

 
aplikátor, aplikátor penový, čelenka kozmetická, kliešte na mihalnice, huba kozmetická, vložka do prsteňa, ochranná nálepka pod oči, silikónová podložka, okuliare s lupou, mikrokefky na mihalnice, pumpička na sušenie rias, kefka na riasy, plastová vanička, kozmetická špička, orezávač obočia


 

 
 

materiál k úprave rias a obočia

Sada štetcov na make-up 7 ks v ružovom púzdre

Set štetcov na make-up a líčidlá
Výrobca:Výrobca 1
Kód produktu:3198
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 11,00 €

Vynikajúca kvalita štetcov z prírodného vlasu sobola, kozy a poníka s výborne vyprofilovaným tvarom.
Typ vlasu bol dôkladne vyberaný na zabezpečenie najvyššej kvality. Rúčky štetcov sú vyrobené z kvalitného dreva, sú lakované a na všetkých je logo značky.

1. Štetec na líčka
2. Štetec na púder
3. Štetec na aplikovanie tieňov
4. Štetec na rozotieranie tieňov
5. Špirála na riasy
6. Štetec na očnú ceruzu a obočie
7. Štetec na pery


Sada obsahuje štetce:
Štetec na púder. Štetec ploský, oválny. Používa sa na aplikovanie sypkého púdru. Ide o veľký štetec, ktorý uľahčuje aplikovanie sypkých púdrov na tvár.
Štetec na líčka. Je menší ako štetec na púder. Používa sa na aplikovanie líčok alebo samoopaľovacích púdrov na lícne kosti.
Štetec na očné tiene. Plochý, zaokrúhlený štetec slúži na aplikovanie očných tieňov. Jeho veľkosť je upravená tak aby sa s ním pohodlne pracovalo na viečku. Veľmi Dôležitý je zaoblený hrot štetca, čím je zaistené rovnomerné nanášanie tieňov na očné viečka.
Štetec nízky. Ten umožňuje modelovanie a tieňovanie tvaru oka.
Štetec na pery. Tenký a mäkký štetec uľahčuje aplikovanie šminiek na pery.
Špirála na riasy. Špirálou sa aplikuje riasenka na riasy. Špirálu je potrebné čistiť po každom použití, ak to nespravíte riasenka tam zaschne a štetec sa znehodnotí.