Ardell Studio Effects mihalnice v celku

 
 
 
 

mihalnice v celku

Ardell Studio Effects mihalnice v celku

Umelé riasy na predlžovanie mihalníc, opticky zväčšujúce a zvýrazňujúce oči.
Výrobca:Ardell
Kód produktu:3884
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
6,30 €

Edícia mihalníc Ardell - Studio Effects je navrhnutá make-up artistami pre ešte dramatickejší pohľad. Obľúbené mihalnice sú upravené pridaním 4 trsov do vrstiev, a tak vytvorené tvary sú vyhľadávané aj najnáročnejšími zákznáčkami. Firma Ardell je svetovou značkou, ktorá Vám predkladá najširší výber umelých mihalníc tej najlepšej kvality a kompletný doplnkový tovar pre úžasné mihalnice. Ardell Studio Effects mihalnice sú ľahučké, vodeodolné, sterilné a bezpečné, ich aplikácia ako aj odstraňovanie sú jednoduché a hlavne pôsobia absolútne prirodzene. Mihalnice sú prirodzene zatočené a uchovávajú si svoj krásny tvar. Vyrobené sú z jemného, hypoalergénneho materiálu.

Používanie:

1. Riasy priložte k oku od vnútorného kútu ku vonkajšiemu kútu tak, aby nepresahovali cez kútik oka (podľa potreby ich zastrihnite nožničkami na manikúru ).
2. Nalíčte oči tieňmi a nalepte riasy. Mihalnice je najlepšie lepiť od vnútorného kútu smerom von, čo najbližšie k línií rias. Druhou stranou pinzety si môžete pomôcť riasy pritlačiť k oku.
3. Mihalnice odstránite jemným stiahnutím mihalníc, začnite z vonkajšieho kútika. Odstráňte nadbytočné lepidlo. Takto upravené mihalnice môžete použiť viackrát. 

TIP: Pokiaľ riasy chcete použiť opakovane, je lepšie ich nelíčiť riasenkou. Linku nanášajte až na nalepené riasy.