Riasy Ardell - dlhé s uzlíkom- Produkty pre gelové nechty, kozmetika, kaderníctvo | biostyle.sk

 
 
 
 

lepidlo na riasy, umelé mihalnice, Ardell, mihalnice trsové, trsy, trsy rias, lepidlo na trsy, lepidlo Ardell, Odstraňovač na umelé riasy


 

 
 

mihalnice trsové

Ardell Individual Lashes Long - dlhé trsy s uzlíkom

Mihalnice umelé Ardell - dlhé trsy s uzlíkom.
Výrobca:Ardell
Kód produktu:1238
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 5,89 €

ARDELL je svetová značka a absolútna jednotka v kategórií umelých rias. Balenie Ardell Duralash Flare obsahuje 56 jednotlivých čiernych riasov v dĺžke 14-15mm. Riasy môžu byť nosené po dobu až 4-6 týždňov, sú s uzlíkom, bezpečné a sterilné, bez tiaže, vode-odolné, ľahko aplikovateľné.

Použitie: Pred použitím očné viečka odmastíme. Ak ste pravák zvoľte si za začiatok lepenia trsov ľavé oko, ak ste ľavák začnite pravým okom. Aplikácia trsov začína vždy zo stredu oka a lepíme jeden trs za druhým, pohybujúc sa smerom k vonkajšej strane oka. Vrátime sa späť do stredu oka a postupne pokračujeme smerom k vnútornej časti oka. Vnútornú časť oka ukončíme použitím kratšieho trsu. Pozor ak nosíte okuliare zvoľte dĺžku rias podľa Vašich vlastných mihalníc.

1) Nanesieme niekoľko kvapiek lepidla na kúsok fólie.

2) Jemne odstránime trs zo zásobníka pomocou pinzety a ponoríme špičku trsu do lepidla.

3) Trsy lepíme tak, aby sa vzájomne nedotíkali.

4) Opatrne pridržiavame trs s pinzetou a chvíľku počkáme, kým lepidlo nezavädne.

UPOZORNENIE: Prípravky na čistenie tváre a odličovanie, ktoré obsahujú oleje, môžu zmäkčiť lepidlo a tým skrátiť životnosť prilepených trsov.  Neutierame oči s uterákom.