Ardell Individual Lashes Long - dlhé trsy bez uzlíka

 
 
 
 

lepidlo na riasy, umelé mihalnice, Ardell, mihalnice trsové, trsy, trsy rias, lepidlo na trsy, lepidlo Ardell, Odstraňovač na umelé riasy


 

 
 

mihalnice trsové

Ardell Individual Lashes Long - dlhé trsy bez uzlíka

Umelé mihalnice Ardell - dlhé trsy, bez uzlíku
Výrobca:Ardell
Kód produktu:1241
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 5,89 €

ARDELL je svetová značka, absolútna jednotka v kategórií umelých rias. Ardell Duralash Naturals balenie obsahuje 56 jednotlivých čiernych riasov v dĺžke 14-15mm. Riasy môžu byť nosené po dobu až 4-6 týždňov. Ardell Duralash Naturals riasy sú bez uzlíku, bezpečné a sterilné, bez tiaže, vode-odolné, ľahko aplikovateľné.

Návod na použitie: Pred použitím očné viečka odmastite. Ak ste pravák zvoľte si za začiatok lepenia rias ľavé oko, ak ste ľavák začnite pravým okom. Aplikácia rias začína vždy zo stredu oka. Lepte jeden trs za druhým, pohybujúc sa smerom k vonkajšej strane oka. Vráťte sa späť do stredu oka a postupne pokračujte smerom k vnútornej časti oka. Vnútornú časť oka ukončite pomocou kratšej riasy. Pozor ak nosíte okuliare zvoľte dĺžku rias podľa vašich vlastných mihalníc. 1) Naneste niekoľko kvapiek lepidla na kus fólie 2) Jemne odstráňte trs zo zásobníka pomocou pinzety a ponorte špičku trsu do lepidla 2) Nalepte riasy tak, aby sa jednotlivo nedotýkali 3) Opatrne pridržiavajte riasy s pinzetou a chvíľku počkajte, kým lepidlo nevyschne UPOZORNENIE: Prípravky na čistenie, ktoré obsahujú olej, môžu zmäkčiť lepidlo. Neutierajte oči s uterákom.