Biostyle mihalnice trsové krátke - short, bez uzlíka

 
 
 
 

lepidlo na riasy, umelé mihalnice, Ardell, mihalnice trsové, trsy, trsy rias, lepidlo na trsy, lepidlo Ardell, Odstraňovač na umelé riasy


 

 
 

mihalnice trsové

Biostyle mihalnice trsové krátke - short, bez uzlíka

Umelé riasy v trsoch - krátke, bez uzlíka.
Výrobca:Biostyle
Kód produktu:1356,02
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 3,54 €

Tieto umelé trsové mihalnice sú krátke - short - a preto sú vhodné na bežné nosenie. V prípade dôkladnej a správnej aplikácie vydržia na očiach po dobu niekoľko týždňov. Trsy sú bez uzlíka (bez malej guľôčky na konci), čo zabezpečí prirodzenejší vzhľad. Doporučujeme používať lepidlá na trsové mihalnice.

Ako umelé riasy správne nalepiť?

Kým začnete lepiť prvé trsy nakreslite si najskôr vedľa svojich vlastných horných rias čiernu linku, ktorú jemne rozmažte. Dosiahnete tak akýsi efekt dymových očí, no a pritom šikovne zamaskujete prechod medzi vlastnými a umelými riasami, ktoré si nalepíte.
Naneste malé množstvo lepidla na prst a ľahko potrite okraj jedného trsu a chvíľku počkajte.
Riasy si aplikujte čo najbližšie k vlastným riasam. Riasy pritlačte a počkajte kým budú držať.
Pokiaľ nanášate jednotlivé trsy, začnite ich lepiť z vonkajšej strany smerom k nosu. Pre prirodzený efekt postačí len pár trsov na celé oko. Riasy nechajte aspoň pol minúty schnúťa po uschnutí môžete naniesť špirálu. 

Pár jednoduchých trikov: Ak sa vám zdajú riasy príliš dlhé, môžete si ich zastrihnúť. Ako pomôcka pre nanášanie lepidla vám môže poslúžiť štetec z očnej linky, prípadne iný.