Stella Krémové zmäkčovadlo na pleť Derm Touch, 500ml

 
 
 
 

kozmetika

Stella Krémové zmäkčovadlo na pleť Derm Touch, 500ml

Zmäkčovadlo na pleť s krémovým zložením.
Výrobca:Stella
Kód produktu:3639,01
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 8,99 €

Krémové zmäkčovadlo značky Stella z línie Derm Touch je vhodné na citlivú, problematickú pokožku náchylnú na zápalovosť. Používa pred hlbokvým čistením pleti na skrátenie času naparovania poprípade aj namiesto masáží. Používa sa taktiež na problematické, citlivé a zapálené miesta na pokožke, na ktoré nie je vhodné používať paru. Pomocou azeloglicínu - účinnej látky, preniká do pórov a tak uvoľňuje nečistoty, reguluje tvorbu kožného mazu. Má protizápalový účinok, znižuje začervenanie, podráždenie, pálenie pritom hydratuje, zvláčnuje a upokojuje pleť vďaka jeho zloženiu. Obsahuje bambucké maslo, extrakt z aloe vera, alantoín, pantenol, organický arganový olej. Tieto zložky vyhľadia, ukľudňujú pokožku a obnovujú bunky. Krémové zmäkčovadlo je vhodné na všetky typy pleti. Maximálne zmäčenú pokožku dosiahnete vďaka mierne zásaditému pH a obsahu urei v zmúkčovadle.

Používanie:
Pred ošetreniami - na zmäkčenie pokožky a kvôli znásobeniu účinkov kozmetických procedúr.
Bez  masáže - naneste na pleť vyčistenú pleť. Tvár zakryte kozmetickou utierkou namočenou vo vlažnej vode, poprípade môžete použiť aj utierku s bylinkovým čajom vhodným na zmäkčovanie pokožky. Nechajte pôsobiť 10-15 minúť. Zvyšok zmäkčovadla zotrite vlhkou kozmetickou špongiou.
S masážou - krémové zmäkčovadlo Derm Touch je možné kombinovať s naparovaním a tak značne znížiť dobu naparovania. Problematické miesta tváre dôkladne premasírujte vlkými rukami.

Objem: 500ml