Stella Krémové zmäkčovadlo na pleť, 250ml

 
 
 
 

kozmetika

Stella Krémové zmäkčovadlo na pleť, 250ml

Zmäkčovadlo na pleť s krémovým zložením.
Výrobca:Stella
Kód produktu:3639
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 9,99 €

Krémové zmäkčovadlo sa používa pred hlbokvým čistením pleti na skrátenie času naparovania. Používa sa taktiež na problematické, citlivé a zapálené miesta na pokožke, na ktoré nie je vhodné používať paru. Pomocou azeloglicínu - účinnej látky, preniká do pórov a tak uvoľňuje nečistoty, reguluje tvorbu kožného mazu. Má protizápalový účinok, znižuje začervenanie, podráždenie, pálenie pritom hydratuje, zvláčnuje a upokojuje pleť vďaka jeho zloženiu. Obsahuje bambucké maslo, extrakt z aloe vera, alantoín, pantenol, arganový, olivový olej. Krémové zmäkčovadlo je vhodné na všetky typy pleti (aj na citlivú, s rozšírenými žilkami, rosaceou, dermatitídou).

Používanie:
Bez  masáže - Naneste na pleť po povrchovom čistení, nechajte pôsobiť 10-15 minúť. Zvyšok zmäkčovadla zotrite vlhkou kozmetickou špongiou. Póry sú otvorené a pleť je pripravené na kozmetické ošetrenia.

S masážou - Naneste na pleť po povrchovom čistení v tekej vsrtve. Kombinujte masáž s vlkými rukami a použitie teplej pary. Skráti sa doba naparovania a zlepší sa proces čistenia. Póry sú otvorené a pleť je pripravené na kozmetické ošetrenia.

BEZ PARABENOV, ALKOHOLU, SYNTETICKÝCH FARBÍV.

Na profesionálne použitie. Balenie s dávkovačom.