UV Gél-lak 36 - 10ml

 
 
 
 

Gel Polish Moyra

UV Gél-lak 36 - 10ml

Spojenie UV gélu a laku na nechty.
Výrobca:Moyra
Kód produktu:3805,71
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 9,00 €
Moyra Gél-lak je spojenie UV gélu a[nbsp]laku na nechty! Nanáša sa jednoducho ako lak a[nbsp]je pevný ako gél. Na prírodných nechtoch vydrží 3-4 týždne, neodlupuje sa a nevytvárajú sa na nechtoch ani škriabance. Môže sa využívať na spevnenie prírodných nechtov alebo sa aplikuje na hotovú modeláž namiesto farebného gélu. Použitie:
Krok: Prebrusovacím blokom jemne zbavíme prírodný necht lesku a[nbsp]následne nechty odmastíme pomocou Moyra Primeru ( Primer[nbsp]-[nbsp]prípravok zabezpečuje priľnavosť, odmasťuje a[nbsp]zbaví nechtové lôžko vlhkosti ) Necháme zaschnúť a[nbsp]následne nanesieme podkladový Moyra Gel-lak Easy Base a[nbsp]vložíme do UV lampy/LED lampy[nbsp]podľa potreby Krok: Teraz sú nechty pripravené na nanesenie tenkej vrstvy vybraného farebného Moyra Gel-laku. Po aplikácii znova vložíme do UV lampy na vytvrdnutie, v prípade potreby nanesieme druhú vrstvu farebného Moyra Gel-laku a[nbsp]opakujeme vytvrdnutie v[nbsp]lampe. Krok: Pri záverečnom kroku nanášame poslednú vrstvu Moyra Gel-laku Easy Top a[nbsp]vytvrdíme v[nbsp]lampe. Vytvrára výpotok, ktorý Cleanserom pri závere len zotrieme.
TIP: Využite novinku UV Gél-lak 2v1 Base and Top Coat - podklad a vrch v jednom namiesto Easy Base a Easy Top gél-laku. Výhodou Gél-laku je rýchla aplikácia, trvácnosť a[nbsp]jednoduché odstránenie pomocou odstraňovača gél-laku, ktorý nájdete v kategórii Nechtové prípravky a primer. Doba vytvrdnutia:[nbsp]Jeden interval v UV lampe. Vytvrdne aj v LED lampe. Objem: 10ml