RefectoCil Sensitive farba na obočie a riasy Black 15 ml

 
 
 
 

 
Refectocil, Berrywell, Henna, Tvarovací gél na obočie, Farba na riasy a obočie, Farbenie rias a obočia, Peroxid, peroxid tekutý, peroxid krémový, farbenie obočia, pinzeta, úprava obočia,


 

 
 

farby na obočie a mihalnice

RefectoCil Sensitive farba na obočie a riasy Black 15 ml

Prípravok na dlhotrvácne a vodeodolné farbenie rias a obočia RefectoCil Sensitive čiernej farby.
Výrobca:RefectoCil
Kód produktu:3158,01
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 4,92 €

Profesionálne farby RefectoCil tvoria ucelený a perfektný systém na farbenie mihalníc a obočia. RefectoCil Sensitive prináša inovatívny dvojkrokový farbiaci systém, ktorý Vám umožní zafarbiť obočie a mihalnice počas troch minút jemne a bezpečne s farbou na báze extraktov z rastlín (myší chvost, pagaštan, nechtík, zelený čaj, svetlica, hortenzia, ľubovník čínsky galle, vlašský orech, jalovec, zlatobyľ, žihľava, čučoriedka, cudná bobuľa, červené víno). Farba na obočie a riasy RefectoCil Sensitive výborne tónuje, vydrží až 6 týždňov a je vodeodolná. Farba Sensitive nepáli a nespôsobuje podráždenie očí a pokožky. RefectoCil sensitive je prvou farbou na mihalnice a obočie, ktorá je vyvinutá na báze bylinných extraktov, ktoré zároveň priaznivo ovplyvňujú silu, hustotu, dĺžku a vitalitu rias i obočia. Farba je dostupná v štyroch úžasných odtieňoch. Používajte výhradne v kombinácii s RefectoCil Sensitive Developer gel.
Jedno balenie farby vystačí minimálne na 30 aplikácií.

Použitie:
1. Priložte RefectoCil silikónové podložky alebo RefectoCil ochranné papieriky, aplikujte RefectoCil ochranný krém okolo obočia ako bariéru.
2. Aplikujte  Colour Gel  s  RefectoCil  aplikačnou tyčinkou  – nechajte pôsobiť 2 minúty.
3. Odstráňte Colour Gel  vatovou tyčinkou.
4. Aplikujte Developer Gel s RefectoCil aplikačnou tyčinkou – nechajte pôsobiť 1 minútu.
5. Odstráňte zmes s vlhkým vatovým tampónom  –  HOTOVO!
Colour gel a developing gel-nemiešajte!!! Gély sa nanášajú postupne.

Obsah balenia: 15ml farby RefectoCil Sensitive