Voono Prášková prírodná maska na vlasy Hair of Gaurí 100g

 
 
 
 

Farby na vlasy bez chémie

Voono Prášková prírodná maska na vlasy Hair of Gaurí 100g

Prírodná prášková regeneračná maska na vlasy.
Výrobca:VOONO
Kód produktu:4088
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 12,00 €

VONOO je česká spoločnosť, ich vlasové prípravky a farby sú rastlinného pôvodu vysokej kvality s obsahom čerstvých byliniek. Produkty nie sú testované na zvieratách. Kúpou produktov značky VOONO podporujete miestnych ľudí v Rajasthanu (India).

Riešite problém rýchlo sa mastiacich vlasov, neodbytných lupín alebo dokonca chrastičiek na pokožke hlavy? Hair of Gaurí obsahuje blahodarné bylinky, ktoré vám pomôžu odstrániť tieto ťažkosti raz a navždy. Maska nie je vhodná pre chemicky blond ošetrené vlasy (môže vaše vlasy zafarbiť) Ak chcete, aby vaše vlasy vytónovala do jahodovej blond, zalejte ju 90°C.
Používaním prírodnej masky na vlasy Hair of Gaudí podporíte rast vlasov a posilníte vlasové vlákno, eliminujete šediny a lupiny. Táto maska taktiež bojuje proti vypadávaniu vlasov, dodáte detox vlasovej pokožky

Používanie: Prášok zalejte vodou s teplotou max. 30°C. Masku stačí mať na hlave 30 min. Detailný návod na použitie nájdete na obale. Zmes bylín doporučujeme namiešať s arganovým olejom. Maska nie je vhodná pre blond a chemicky ošetrené vlasy. 

Obsah balenia: 100g prírodnej masky na vlasy v prášku

Zloženie: Amla, Arnica, Shikakai, Neutral Henna, Rose Petal, Brahmi

Prečítajte si aj naše články o Najčastejších otázkach a Postupe farbenia. Články obsahujú aj videá.