Cukrová pasta NADIRAH normal Vianočná 350 g

 
 
 
 

Depilácia

Cukrová pasta NADIRAH normal Vianočná 350 g

Cukrová pasta na depiláciu s vôňou Vianoc.
Výrobca:NADIRAH
Kód produktu:3519,01
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 9,90 €

S blížiacimi sa sviatkami, sme pre Vás pripravili vašu obľúbenú cukrovú pastu vo vianočej verzii. Jej vôňa Vám pripomenie najkrajšie sviatky v roku. Pošteklí Vaše zmysly a Vám sa vybaví teplá kuchyňa, plná korenených vôní a dobrôt. Privoňajte, ochutnajte a potom depilujte.

Na výrobu cukrovej pasty sú použité prírodné suroviny vyrobené na najvyššej úrovni a pasta neobsahuje žiadne farbivá, vône ani iné látky (oleje, med,......). Použitie cukrovej pasty je vhodné pre začiatočníkov na depiláciu v pohodlí domova. Pasta nie je príliš tuhá, ale ani jemná a prípade ak máte teplé ruky nebude sa vám v rukách roztekať. Depilovať cukrovou pastou je možné po celý rok, hlavne v letných mesiacoch. Odporúčame depilovať v miestnosti bez prievanu. Na depiláciu je vhodná technika rukou a to hlavne pre začiatočníkov a mierne pokročilých a tiež technika špachtľou a to hlavne v teplejších obdobiach, kedy by sa cukrová pasta v rukách roztekala, prípadne je táto technika vhodná pre ťažšie dostupné miesta. Pasta je ideálna na chĺpky akejkoľvek dĺžky a hrúbky. Bežne po depilácii jemné začervenanie obvykle zmizne do 30 minút, aj skôr. Súčasťou balenia je podrobný návod na použitie aj s ohrievaním cukrovej pasty.

Cukrová pasta Nadirah je vhodná pre všetky typy pokožky pre mužov a ženy. Používa na depiláciu celého tela, vrátane tvárovej časti. Svojim zložením a jemnosťou depilácie, je výborným depilačným prostriedkom aj na citlivé partie tela, ako oblasť bikín alebo podpazušie. Pokožku zanecháva bez  podráždenia krásne jemnú a hebkú. Je jedným z mála depilačných prípravkov, vhodných aj na brazílsku depiláciu.

Hmotnosť: 350 g

Objem: 245 ml

Zloženie: Cukor, Voda, Kys. Citrónová, Škorica, Klinček, Badyán, Vanilka