Danay depilačný filmový včelý vosk v miske 60g

 
 
 
 

Depilácia cukrom

Danay depilačný filmový včelý vosk v miske 60g

Prírodný kozmetický výrobok zo včelieho vosku.
Výrobca:Výrobca 1
Kód produktu:1002
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 3,90 €

Filmový vosk v sebe zjednocuje pozitívne účinky tvrdých aj mäkkých voskov. Je veľmi plastický a po nanesení na pokožku sa strháva bez použitia depilačných papierikov. Vytrháva chĺpok od koreňa a odstraňuje odumreté vrstvy pokožky. Výsledkom je hladká a jemná pokožka po dobu 3 - 4 týždňov. Je určený na depiláciu všetkých citlivých oblastí, t.j. oblasť bikín, podpazušia, depilácia tváre, pánska depilácia a pod. Neobsahuje chemické a toxické častice. Časté používanie oslabuje chĺpky v koreni a postupne znižuje ochlpenie v danom mieste. Rozpúšťa sa pri nízkych teplotách. Vďaka jeho zloženiu a schopnosti vytvárať škrupinku, neponecháva po depilácii zvyšky vosku na tele.

Príprava: 1. Pokožka na mieste, ktoré sa chystáte depilovať musí byť čistá a bez známky mastnoty. 2. Zohrievajte vosk kým sa neroztopí. Teplota topenia je 39 °C. 3. Nechajte ho vychladnúť na teplotu príjemnú vašej pokožke.

Použitie: 1. Špeciálnou špachtličkou nanesieme tenkú vrstvu vosku v smere rastu chĺpkov na miesto, ktoré sa chystáte depilovať. 2. Nechajte vosk vychladnúť kým nestvrdne. Má veľmi elastickú textúru a veľmi rýchlu dobu zaschnutia. 3. Uchopte za stuhnutý vosk a rýchlo potiahnite proti smeru rastu chĺpkov. 4. Na depilované miesto naneste telové mlieko po depilácii, ktoré pokožku regeneruje, upokojuje podráždenie a znižuje rast chĺpkov až o 35 %.

Upozornenie: Nepoužívajte na kŕčové žily, bradavice, materské znamienka, narušenú, podráždenú a slnkom spálenú pokožku. Nepoužívajte ak trpíte kožnými ochoreniami.