Sada Lille Egyptská hlinka 10 g + kozmetický štetec

 
 
 
 

Dekoračná

Sada Lille Egyptská hlinka 10 g + kozmetický štetec

Multifunkčný mikroskopický prášok z egyptskej hlinky + vysúvací kozmetický štetec z prírodného vlasu.
Výrobca:Výrobca 1
Kód produktu:3490,02
Dodacia lehota
Dodacia lehota: ihneď
Ušetríte: 16 % Bežná cena: 30,90 € Vaša cena: 25,90 €

Super ponuka!
Kúpou tejto sady ušetríš 5€!!!

Sada obsahuje: 

Egyptská hlinka je 100% prírodný mikroskopický prášok, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti, aj pre citlivú pokožku. Hlinka sa prispôsobí odtieňu Vašej pleti, pričom je použiteľná ako make-up, farba na líčka, tieň na oči, rúž na pery a podobne. 

+

Kozmetický štetec vyrobený z prírodného vlasu má hygienický obal a je šetrný k pleti. Štetec je vysúvací a vhodný na nanášanie egyptskej hlinky. Kvalita vlasu, z ktorého je vyrobený zaručuje jeho dlhú životnosť.

Farba a dizajn štetcov sa môže meniť podľa skladových zásob. V objednávke zasielame štetec s dizajnom podľa akutálnych zásob.

Použitie: Hlinka sa nanáša buď na nalíčenú tvár alebo na denný krém, či priamo na pokožku. Egyptská hlinka sa nanáša úsporným prírodným štetcom kvôli doporučenému množstvu a kvalitnému výsledku. Čím viac nanášame, tým je intenzita zhnednutia tmavšia. Zatvoreným púzdrom hlinky jemne zatrasieme, čím sa hlinka sama nanesie na korkovú časť púzdra, následne na to jemným krúžením prírodného štetca po korkovej ploche nanesieme hlinku na vlákna štetca a následne aplikujeme na pokožku tela a tváre jemnými dlhými krúživými pohybmi.  
Pozrite si aj video!